Szczegóły dotyczące Pasażu pod Gryfem

Nowe centrum handlowo-usługowe, w którym powstaną również mieszkania i apartamenty, Pasaż pod Gryfem, znajduje się przy ulicy Gryfa Pomorskiego 25. Jest to miejsce niezwykle popularne wśród turystów jak i mieszkańców. Pasaż usytuowany jest bowiem na miejsc dawnego targowiska, niedaleko kurortu i plaży.

W Pasażu pod Gryfem zadbano o urozmaicenie oferty i umożliwienie dokonania szybkich zakupów dla każdego typu klienta. Parter poświęcony jest przede wszystkim typowym lokalom handlowym, piętro natomiast przeznaczono na gastronomię, biura i lokale usługowe. Wszystkiemu towarzyszy aura nowoczesności i dobrego gustu, budynek został bowiem zaprojektowany i wykonany z wielką pieczołowitością. Dowodem na to jest ogromny taras z dostępem do miejsca gdzie zlokalizowane są obiekty gastronomiczne. Nad projektem galerii pracowała renomowana agencja architektoniczna URBICON. Na kierowców w Pasażu pod Gryfem czeka 180 miejsc parkingowych.

Również lokale pod handel i usługi wykonane są w najwyższym standardzie, co zapewnia najemcom wysoki komfort użytkowania. W Pasażu zadbano o najdrobniejsze szczegóły, zapewniono też windy i ruchome schody umożliwiające wygodne przemieszczanie się między poziomami. Nie ma więc wątpliwości, że Pasaż pod Gryfem stanie się jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc w Międzyzdrojach.